Ga met CarwashPro naar Autopromotec in Bologna

Eind mei staat in het Italiaanse Bologna de tweejaarlijkse internationale vakbeurs Autopromotec op de agenda. Vanwege de grote aandacht voor carwash op deze beurs organiseert zusterblad CarwashPro dit jaar op donderdag 25, vrijdag 26 en zaterdag 27 mei een speciaal carwash-bezoek aan de beurs. Via CarwashPro kunnen geïnteresseerde ondernemers en toeleveranciers een bezoek plannen. Deelnemers ontvangen speciale tickets voor het Autopromotec VIP-event en een speciaal CarwashPro-netwerkdiner.

Donderdagavond bezoeken we met het gezelschap de speciale VIP-avond, georganiseerd door Autopromotec. Vrijdag kan men na registratie gratis de beurs bezoeken. Daar komt speciaal voor onze groep een ‘meet and greet’ met vooraanstaande VIP’s uit de Italiaanse carwash-branche. Na het bezoek volgt een speciaal evenement georganiseerd door CarwashPro. Onder het genot van een hapje en drankje is er gelegenheid om te netwerken en gedachten over de carwash-sector uit te wisselen.

Meld je aan vóór 26 april. De kaarten gaan hard, dus er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Kaarten voor de VIP- en CarwashPro-avond kosten slechts 75 euro. Deelnemers regelen de vliegreis zelf, en kunnen via onze Italiaanse partner het hotel boeken voor een speciale prijs. Aanmelden kan door een mail te sturen met uw gegevens naar redactie@carwashpro.nl.

Beurs

Autopromotec biedt een goede manier om te kijken hoe de branche er in de rest van Europa uitziet. Voor een relatief lage prijs kan naar Italië worden gereisd om de innovaties op de markt te bekijken. In verschillende hallen komen diverse facetten aan bod uit de automotive-industrie. Een groot gedeelte is ingeruimd voor het carwash-segment.

De lijst met exposanten is enorm, de stands zijn indrukwekkend. Onder de standhouders bevinden zich grote internationale leveranciers als Washtec, Istobal, Christ en Kärcher. Daarnaast zijn er veel Italiaanse en andere internationale carwash-gerelateerde bedrijven als: Morelite, Mosmatic, Flowey en nog zo’n tachtig andere bedrijven. Speciaal voor de Nederlandse bezoeker organiseert CarwashPro dus dit speciale event.

Kijk voor meer informatie over de beurs op: www.autopromotec.com/en/index.php

Meld je aan via: redactie@carwashpro.nl

Auteur: Tom van Gurp

Ga met CarwashPro naar Autopromotec in Bologna | MobilityEnergy.com

Ga met CarwashPro naar Autopromotec in Bologna

Eind mei staat in het Italiaanse Bologna de tweejaarlijkse internationale vakbeurs Autopromotec op de agenda. Vanwege de grote aandacht voor carwash op deze beurs organiseert zusterblad CarwashPro dit jaar op donderdag 25, vrijdag 26 en zaterdag 27 mei een speciaal carwash-bezoek aan de beurs. Via CarwashPro kunnen geïnteresseerde ondernemers en toeleveranciers een bezoek plannen. Deelnemers ontvangen speciale tickets voor het Autopromotec VIP-event en een speciaal CarwashPro-netwerkdiner.

Donderdagavond bezoeken we met het gezelschap de speciale VIP-avond, georganiseerd door Autopromotec. Vrijdag kan men na registratie gratis de beurs bezoeken. Daar komt speciaal voor onze groep een ‘meet and greet’ met vooraanstaande VIP’s uit de Italiaanse carwash-branche. Na het bezoek volgt een speciaal evenement georganiseerd door CarwashPro. Onder het genot van een hapje en drankje is er gelegenheid om te netwerken en gedachten over de carwash-sector uit te wisselen.

Meld je aan vóór 26 april. De kaarten gaan hard, dus er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Kaarten voor de VIP- en CarwashPro-avond kosten slechts 75 euro. Deelnemers regelen de vliegreis zelf, en kunnen via onze Italiaanse partner het hotel boeken voor een speciale prijs. Aanmelden kan door een mail te sturen met uw gegevens naar redactie@carwashpro.nl.

Beurs

Autopromotec biedt een goede manier om te kijken hoe de branche er in de rest van Europa uitziet. Voor een relatief lage prijs kan naar Italië worden gereisd om de innovaties op de markt te bekijken. In verschillende hallen komen diverse facetten aan bod uit de automotive-industrie. Een groot gedeelte is ingeruimd voor het carwash-segment.

De lijst met exposanten is enorm, de stands zijn indrukwekkend. Onder de standhouders bevinden zich grote internationale leveranciers als Washtec, Istobal, Christ en Kärcher. Daarnaast zijn er veel Italiaanse en andere internationale carwash-gerelateerde bedrijven als: Morelite, Mosmatic, Flowey en nog zo’n tachtig andere bedrijven. Speciaal voor de Nederlandse bezoeker organiseert CarwashPro dus dit speciale event.

Kijk voor meer informatie over de beurs op: www.autopromotec.com/en/index.php

Meld je aan via: redactie@carwashpro.nl

Auteur: Tom van Gurp